Seznam smluv

V seznamu mých smluv mi chybí některé smlouvy. Co mám dělat?
Pokud jste pojistníkem na chybějících smlouvách prosím zkontrolujte si, jestli smlouvy nejsou v časti „Neaktivní smlouvy“, kde jsou zobrazovány pouze neaktivní pojistné smlouvy mladší 11 let od zániku dané smlouvy. Pokud ani tam nejsou, kontaktujte MetLife emailem anebo telefonicky a uveďte Vaše identifikační údaje a čísla chybějících smluv.

Mohu vidět pod mým účtem i smlouvy jiného pojistníka, například manželky?
Ne, pod svým účtem můžete vidět pouze svoje smlouvy. Jiný pojistník se musí sám zaregistrovat na Klientské zóně MetLife, pokud chce vidět svoje smlouvy.

„Zmizely“ mi smlouvy ze Klientské zóny. Co mám dělat?
Pravděpodobně se změnili některé údaje, potřebné pro správné přiřazení Vašich smluv a zobrazení v Klientské zóně. Zkontrolujte si správnost Vašeho jména a příjmení v nastavení Klientské zóny a změňte si ho podle toho, jak jste změnu nahlásili do pojišťovny MetLife. Pokud jste například změnili stav a také svoje příjmení, přičemž změna Vašeho příjmení byla v pojišťovně MetLife zpracovaná, avšak v profilu Klientské zóny jste změnu příjmení neuskutečnili, pojistné smlouvy se změněným příjmením ve Vaší Klientské zóně neuvidíte. Je proto potřeba stejně tak změnit i Vaše příjmení nastavené v Klientské zóně. V pravém horním rohu obrazovky najdete možnost změnit si Vaše příjmení, případně i jméno v záložce „Profil“. Počkejte asi 2-3 hodiny a pokud se ani potom smlouvy neobjeví, kontaktujte pojišťovnu MetLife pomocí zprávy a uveďte Vaše identifikační údaje a čísla chybějících smluv.